Image1 Image2 Image3 Image4
Start Buty Back Country
Buty Back Country
BC 2250 Email

 

bc 2250 01W kolekcji butów BackCountry Alpina but BC 2250 posiada najdłuższe plastikowe boczne wzmocnienie. Dlatego jest dedykowany dla tych, którzy wytyczają trasy o dużym zróżnicowaniu terenu. Dodatkowa wzorowana na sportowych butach regulacja trzymania pięty pozwala na doskonalsze dopasowanie tego buta. Ważnym aspektem jest neoprenowa osłona sznurówek. To materiał, który najdoskonalej sprawdza się w głębokim śniegu. Jest wytrzymały, odporny na wodę, a przy tym utrzymuje dobrą izolację przed otaczającym zimnem.

Więcej…
 
BC 1600 Email

 

bc1600 01Alpina BackCountry BC 1600 to but dla wielbicieli długich wędrówek poza wyznaczoną trasą, niezawodny w ekstremalnych warunkach. Fantastyczne parametry jakościowe sprawiają, że model ten cieszy się dużą popularnością w Skandynawii. Wykonany z jednego kawałka skóry o grubości aż 3 mm doskonale sprawdza się w górskim terenie. Ciepły, wytrzymały i komfortowy.

Więcej…
 
BC 1550 Email

 

bc1550 01BC 1550 to wersja unisexowa dla mężczyzn i kobiet. Konstrukcja nadaje średnią twardość podeszwy przystosowany do wypraw. Opis buta jest analogiczny jak BC 1550 eve. Różnica tkwi w projekcie kolorystycznym jak i wymiarowym, które są przeznaczone dla osób posiadających niższe podbicie. Jeden z najbardziej populatnych modeli w Polsce!

Więcej…
 
Nansen Email

 

nansen 01Nansen to następca butów takich jak BC 850 czy innych skórzanych z dolnej półki cenowej. Przeznaczony dla amatorów rozpoczynających przygodę z BC, którzy patrzą na jakość użytych materiałów. Klientów przyciąga materiał naturalnej skóry z którego but został wykonany. Dodatkowo wszyto membrane Alpitex mającą zwiększyć komfort przy dłuższych wycieczkach.

Więcej…
 
BC 1550 Eve Email

 

bc 1550 01Model BC 1550 to od początku do końca but zaprojektowany pod kątem kobiet. Choć istnieje bliźniaczy but w wersji męskiej to projekt i kontrukcja uwględnia parametry specyficzne dla damskiej stopy. Użyte kolory (niebieski) również ma zwrócić uwagę płci pięknej, które znużone są szarościami i czerniami brylującymi w modzie narciarstwa biegowego. Bc 1550 ma wieloletnią tradycję i dobrą opinie.

Więcej…
 
Snowfield Email

 

snowfield 01Alpina BackCountry Snowfield to brat buta Nansen. Na pierwszy rzut oka oba wygladają tak samo, ale różnice są w szczegółach. Przeznaczony dla osób, które myślą by zacząć na biegówkach i szukają dobrego taniego modelu.

Więcej…
 Polecane

Dowiesz się pierwszy!