Image1 Image2 Image3 Image4
Start
Będzie tylko lepiej Email

382170 457248331001988 1308372741 n Możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że jesteśmy dumni z tego co dzieje się w Warszawie. W 2009 roku w budynku przy ulicy Konarskiego 8 (gdzie znajduje się siedziba MGBsport) zostało powołane do życia Towarzystwo Narciarskie "Biegówki". Dla nas jest to niezwykłe uczucie, że daliśmy iskierkę do tego by rozpalić ogień wśród osób lubiących się w narciarstwie biegowym.

 

Od 2009 roku Towarzystwo Narciarskie "Biegówki" szkoliło, promowało i tworzyło wszystko dla narciarstwa biegowego. Efekt pracy tej społeczności jest przeogromny. Wystarczy wejść na www.tnbiegowki.pl i przekonać się ile rzeczy potrafią rozkręcić. Można pójść dalej www.trasy.tnbiegowki.pl i tam poszukać miejsc blisko swojego zamieszkania, gdzie tworzone są pracy ze śladem do stylu klasycznego. Jeśli czujecie, że potrzeba naprawdę dużo pracy by stworzyć trasę to jesteście w błędzie. Każdy może mieć trasę pod swoim domem. Nawet my mamy swoją pod naszą firmą!


Jeśli Twój sklep znajduje się blisko parku, lasu czy innej powierzchni zielonej, gdzie można położyć ślad dla nart biegowych dołącz do TN Biegówki i zapoznaj się z warunkami udziału w akcji: Zbudujmy razem 1000 tras. Czytaj więcej.

 

Polecane

Dowiesz się pierwszy!