ISPO - Międzynarodowe targi w Monachium
Image1 Image2 Image3 Image4
Start
ISPO - Międzynarodowe targi w Monachium Email

ispo 004Międzynarodowe Targi w Monachium ISPO 2013 odbyły się od 3 lutego do 6 lutego. Jest to miejsce spotkań największych światowych marek. Były tam też i nasze: Alpina, SKIGO, Rottefella, które prezentowały najnowsze pomysły.

Ekipa MGBsport pojawiła się w niedzielę by przywitać sie z wystawcami. Wszystkie stanowiska Alpina, SKIGO, Rottefella, były skupione w obrębie hali A5, gdzie w tym roku została postawiona wioska narciarstwa biegowego: "XC Village".

ispo 014

W tej wiosce można było znaleźć różne nowoczesne rozwiązania jak np. hamulce do nartorolek sterowane sygnałem radiowym :). 

 

Targi ISPO to nie tylko wystawa. W trakcie trwania można było przeżyć koncerty rokowe, pokazy mody, degustować (podobno najlepszą) Polską kawę. Nasza rodzima produkcja również się rozwija i próbuje podbić rynek europejski! Na zakończenie każdego dnia można było rozluźnić się w różnych strefach przygotowanych przez wystawców.

 

Dla nas najważniejsze było pozyskać szczegółowe informacje na temat produktów, które wprowadzamy na nasz rynek. Były zaskoczenia jak specjalne wkładki do butów biegowych produkcji ispo 009Rottefella (film znajduje się poniżej). Rottefella proponuje trzy rodzaje wkładek: Touring - do butów turystycznych, Racing Skate - do butów łyżwowych oraz Racing Classic - do sportowych klasycznych butów. Były uznania jak opatentowany "pink paper" Skigo, który zaprezentujemy w osobnym artykule. Byliśmy też pełni podziwu dla stoiska Alpiny.

 

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć i filmy z nowościami z targów:

Złoto Rottefelli - czyli nowe wiązania i rozwiązania

Skigo Carbon Classic - nartorolki z NIS

ESK PRO - Najnowszy but dla zawodników

Wkładki do butów - Rottefella poszerza asortyment

 

 Złoto Rottefelli

 

Skigo Carbon Classic z NIS

 

ESK PRO Alpina - But dla zawodników

 

Wkładki do butów biegowych Rottefella


 

 

Polecane

Dowiesz się pierwszy!