Wizyta w Słowenii
Image1 Image2 Image3 Image4
Start
Wizyta w Słowenii Email

zrece 00W dniach 17 i 18 września 2013 roku byliśmy na spotkaniu w Słowenii, gdzie odbyła się prezentacja towaru na sezon 2014/2015. To pierwszy moment, gdzie można zobaczyć wzory najnowszych modeli. Alpina rozpoczęła pracę z nowym projektantem. Owoc pracy możecie zobaczyć na naszych zdjęciach.

 

 

Spotkanie odbyło się w miejscowości Zrece, która słynie ze swoich Term oraz produkcji Wina. Gospodarze spotkania zaprosili nas na degustacje słoweńskiego wina. 

Pierwszy dzień przed południem poświęcony był narciarstwu biegowemu. W tym czasie usłyszeliśmy najdrobniejsze szczegóły powstawania butów. Spodobał nam się model, który jest na zdjęciu wprowadzającym w artykuł. Choć jego nazwa jeszcze nie jest do końca ustalona u nas w Polsce może znaleźć wielu fanów, biegających w biegach masowych. Szczegółowego opisu możecie się spodziewać po targach ISPO w lutym 2014 roku.

 

zrece 01Warto też przyjżeć się nowej kolekcji zaplanowanej na sezon 2014/2015. Grupy Action i Sport zostały połączone i powstała grupa dla Ambitnych. Są tutaj zastosowane materiały butów sportowych. Buty zachowują dobrą sztywność, a w modelu klasycznym i kombi podeszwa jest z miękkim zgięciem. Buty mają delikatną grafikę i akcentują nawiązanie do bardzo kolorowej poprzedniej grupy Action

 

Grupa Touring tylko delikatnie się zmienia. Prace nad technicznymi zmianami rozpoczeły się dopiero teraz, więc całkowicie nowe wejdą sezon później.

 

Popołudniu mieliśmy okazję zwiedzić pobliską Winnice, które prezentujemy na zdjęciach poniżej.

 

Kolejnego dnia czas był poświęcony butom zjazdowym i trekkingowym z kolekcji Alpiny. Szczególnie dużo było butów trekkingowych, które to stanowią prawie 100 modeli. Wybraliśmy kilka nowych, które nam najbardziej wpadły w oko. O nich napiszemy osobno.

 

 

Polecane

Dowiesz się pierwszy!