Mgbsport - Alpina, Skigo, Rottefella
Image1 Image2 Image3 Image4

Rekomenduj naszą stronę.

Wydarzenia

Start
Mgbsport - Alpina, Skigo, Rottefella
Polityka prywatności Email

 

Niniejsza Polityka prywatności określa następujące kwestie:

Jakie dane osobowe użytkownika zbieramy i przetwarzamy w związku z byciem naszym klientem i w związku z korzystaniem z naszej witryny i usług online;

  • Skąd pozyskujemy dane;
  • Co robimy z tymi danymi;
  • W jaki sposób przechowujemy dane;
  • Komu przekazujemy/ujawniamy dane;
  • Jak realizujemy prawo użytkownika do ochrony danych;
  • Oraz w jaki sposób przestrzegamy zasad ochrony danych.

Wszelkie dane osobowe są zbierane i przetwarzane zgodnie z ustawodawstwem o ochronie danych osobowych obowiązującym w Polsce oraz Unii Europejskiej

Więcej…
 
XTRACK już w ofercie Email

infografika xtrack

Nowa seria butów Allmountain Alpina XTRACK to buty które powstały w oparciu o technologie produkcji skorupy z dwóch komponentów - rozwiniecie najlepszej do tej pory serii butów Alpina XThor. Model: XTRACK 90 został wyposażony w CANTING czyli regulacje odchylenia bocznego górnej skorupy, a także w nowoczesny system SKI/WALK, który jest bezpieczny i wygodny do użytkowania za pomocą kijka.

Klamry w tym modelu są magnezowe z mikro regulacją. Wpływa to na trwałość, elementów, możliwość dopasowania, a także na lżejszą masę buta.

Szerokość wnętrza buta jest regulowana między 102, 104 mm. System szeroko stosowany (także w butach trekkingowych) przez Alpine VCP Volume Control Plate daje możliwość dopasowania do własnych potrzeb szerokości buta.

 

Więcej…
 
Brawo Biathlonistki Email

zawody oberhof 07012017 To był bardzo udany start w biegu indywidualnym Magdaleny Gwizdoń i Krystyny Guzik. Obie z szansami w biego na dochodzenie by zakończyć bieg w pierwszej dziesiątce.

Oberhof dał znak, że jeszcze nasze zawodniczki gdzieś w sezonie zabłysną. W biegu sprinterskim Krystyna Guzik i Magdalena Gwizdoń pokazały, że stać nasze zawodniczki na bardzo dobry występ. Wierzymy, że w kolejnym biegu uzyskają równie wysokie miejsce czego im bardzo serdecznie życzymy.

 
Liam Email

LIAM 02Liam jest propozycją dla bardzo młodych, którzy mają jeszcze problemy ze sznurowaniem butów.  Dzięki dwóm mocnym rzepom dziecko samo może poradzić sobie z butami nawet w trakcie zimowych szaleństw. Palce i pięty mocno zabezpieczone przed ostrymi krawędziami, które mogą się zdarzyć w przemarzłym śniegu, bądź też ostre krawędzie chodząc po kamienistych górach. Buty wyposażone w membranę, która zabezpiecza przed wtargnięciem wilgoci do wnętrza nie utrudniając oddychalności stopy na tyle ile jest to możliwe. Tył buta jest wyraźnie ścięty, a ze specjalnym wycięciem między rzepami w żaden sposób nie ogranicza poruszania się. To chyba najważniejsza kwestia dla każdego dziecka, który wybierze się na zimowe szaleństwa.

 

Więcej…
 
Cristalo Email

63271 cristalo mCristalo dedykowany Kobietą to model na zimę przeznaczony do rekreacyjnego wędrowania w górach, na stokach jak i po nartach, wykonany z najlepszych materiałów. Ważnym elementem wyróżniający ten model jest izolacja Thinsulate, która ma chronić stopę przed niskimi temperaturami. Podeszwa Vibram to markowy znany na całym świecie producent podeszw. Polecamy dla kobiet, którym marzną nogi.

 

 

Więcej…
 
Justyna Kowalczyk z Alpiną Email

Justyna w alpinie

Po kilku latach rozłąki ponownie w Teamie Alpina pojawiła się Justyna Kowalczyk, która od sezonu 2015/2016 będzie biegać w butach alpiny. Wiemy jak długo trwały rozmowy, bo wiemy jak ważny jest komfort dla Naszej rodaczki. Mogła wybierać ze wszystkich, ale wybrała z Alpiny my się bardzo z tego cieszymy!

 

Sezon dla Justyny Kowalczyk będzie jak zwykle długi. Zaczyna od sprintów 27.11.2015 roku w Kusamo, a kończy się SKI TOURem w Kanadzie. W tym sezonie aż 4 krotnie będzie mogła Justyna...

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345następnaostatnia»

Strona 1 z 5

Polecane

Dowiesz się pierwszy!