Marki
Image1 Image2 Image3 Image4

Rekomenduj naszą stronę.

Wydarzenia

Start Nasze marki
Marki
Email

Logo pozitive color jpgAlpina to czołowy producent butów narciarskich zarówno do narciarstwa biegowego jak i zjazdowego, a także wysokiej jakości butów trekingowych. Produkty tej firmy sprzedawane są w całej Europie oraz USA, Japonii, a także w rodzimej Słowenii, w której Alpina oficjalnie wspiera Słoweńską Narciarską Drużynę Narodową. Wysokie standardy oraz innowacyjne technologie zapewniły firmie czołowe miejsce wśród światowych producentów tego sprzętu.

O alpinie...
 
Email

skigoSkigo znane jest ze swoich smarów i parafin docenianych szczególnie przez Estońskich serwisantów. Oni pracują przy Polskich sportowcach, więc w ich warsztacie pracy nie brakuje artykułów marki SKIGO. Szwedzi wprowadzili również najszybsze nartorolki w europie. Popularne szczególnie w Norwegii, a jak wiemy tam narciarstwo biegowe jest bardziej niż popularne.

O SKIGO...
 
Email

rottefellaRottefella to norweski producent wiązań do nart biegowych. Twórca systemu NNN (New Nordic Norm) oraz wspólnie z firmą Masdhus najnowszego rewolucyjnego rozwiązania NIS (Nornic Integrated System) - zintegrowanego wiązania z nartą. Ponad 75% miejsc na podium zajmowanych w sezonie 2007/2008 było zdobytych przez zawodników używających właśnie wiązania firmy Rottefella.

O Rottefelli...
 Polecane

Dowiesz się pierwszy!