Newsletter
Image1 Image2 Image3 Image4

Rekomenduj naszą stronę.

Wydarzenia

Start Newsletter
Newsletter Email

Przygotowaliśmy dla naszych klientów specjalną możliwość uzyskiwania zniżek w naszym sklepie. Dzięki zapisaniu się na tak zwany "newsletter" możecie zawsze z pierwszej ręki uzyskiwać informacje dotyczące naszych działań. Obiecujemy, że będziemy wykorzystywać tej opcji do spamowania. Obiecujemy także, że możliwość wypisania się będzie jasno oznaczona w każdym liście, który do Państwa wyślemy. Jeśli więc chcesz mieć dobry towar i bezpośrednie informacje o nim to koniecznie się zapisz wciskając przycisk SUBSKRYBUJ. Podając e-mail akceptujesz regulamin, który jest na stronie.

 

Sklepy, które są zainteresowane regularnym otrzymywaniem informacji na temat oferty proszone są o bezpośrednie zgłoszenie się do Adama, który wpiszę Was na specjalną listę. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

REGULAMIN

1. Newsletter to w zamyśle MGBsport internetowa gazetką, gdzie będziemy przekazywać najnowsze informacje

2. Newsletter dla osób zapisanych na stronie będzie wysyłany nie częściej niż raz na dwa tygodnie

3. Treści newslettera będą związane z działaniami firmy jak i informacjami bezpośrednio prezentowanych przez poszczególne marki lub zaprzyjaźnionych partnerów.

4. Informacja o wypisaniu się będzie umieszczona i wyróżniona w dolnej części wysyłanego newslettera

5.

 

Polecane

Dowiesz się pierwszy!