O nas
Image1 Image2 Image3 Image4

Rekomenduj naszą stronę.

Wydarzenia

Start O nas
O nas Email

Jesteśmy jedynym dystrybutorem w Polsce takich marek jak Alpina, SkiGo, Rottefella - nazwy które kojarzą się całemu światu z jakością i komfortem, a przy tym technologią i szybkością. Są to wielkie marki, które w europie kojarzone są z narciarstwem biegowym. Dzięki temu to my jesteśmy liderem na rynku narciarstwa biegowego i nie boimy się osobie mówić jako specjaliści od tej dziedziny.

Wszędzie tam gdzie sport uprawia się z prawdziwą pasją znajdziemy sportowców jak i amatorów, którzy doceniają wartości związane z marką Alpina, SkiGo, Madshus czy Rottefella. To właśnie nasza firma MGB Sport, działająca od 1990 roku, jest wyłącznym dystrybutorem produktów tych firm w Polsce.

Zaproponowaliśmy współpracę naszym największym nadziejom sportów zimowych. Reprezentanci naszego kraju Justyna Kowalczyk jak i Tomasz Sikora podzielili nasze uznanie do wyżej wymienionych marek. Przez lata biegali na naszym sprzęcie. Ich znakomite wyniki sportowe są radością dla nas jak i całego kraju! A to są najlepsze świadectwa jakości przedstawianego państwu sprzętu!

Nasza firma dopiera pracowników pod względem zainteresowania narciarstwem biegowym. Chcemy być wiarygodni i być częścią tego fantastycznego sportu. Sprzedajemy sprzęt, ale także wspieramy rozwojowe przedsięwzięcia. Od 2010 roku wspieramy Przemysława Pastora. Jeden z ciekawych zawodników młodego pokolenia, który obiecał nam, że wynikami odwdzięczy się za wsparcie. Oprócz tego naszym oczkiem w głowie jest Towarzystwo Narciarskie "Biegówki", które na terenia Warszawy chcę wziąć odpowiedzialność za rozwój tej dyscypliny sportu. Mamy nadzieję, że właśnie te starania pozwolą na odpowiednie ocenę naszej działalności przez Państwa...

 

Polecane

Dowiesz się pierwszy!